Sušené mořské plody jsou delikatesa, kterou můžete, stejně jako sušené maso Beef Jerky konzumovat kdykoliv. Je velmi chutné a bohaté na bílkoviny i minerály. Sušené plody moře se tedy hodí i jako doplněk stravy pro tvrdě pracující.

EuroAsia PRAŽENÉ KREVETY PIKANTNÍ 20g

72,00  vč. DPH

PRAŽENÉ KREVETY

Tuto delikatesu ocení opravdu každý – jemné masíčko a lehce pikantní příchuť – prostě neodolatelná kombinace. Vynikající pochoutka k pivu a vínu, vysoký obsah bílkovin, nízký podíl tuků.

koupit

Sušené mořské plody jsou netradiční speciality

Skvělá zpráva pro celiaky – sušené maso Beef Jerky patří mezi bezlepkové potraviny!
 
Sušené mořské plody jako například krevety, kalamáry a sepie patří mezi nejluxusnější dary moře, které jsou nejen chutné, ale i velice zdravé. Sušené mořské plody – suchogryz, jsou lahůdky, které mají podobné nutriční hodnoty jako sušené maso Beef Jerky.

Suchogryz je hovorový název pro sušené ryby používaný v Rusku a na Ukrajině. Sušené mořské plody jsou prakticky bez tuku, nízkokalorické, navíc obsahují řadu vitamínů, minerálů a nenasycených Omega-3 mastných kyselin.

Sušené mořské plody  jsou delikatesy, které můžete, stejně jako sušené maso Beef Jerky, využít jako lahůdky a konzumovat je při chvílích relaxace, nebo je zařadit do zdravé výživy. Sušené mořské plody jsou velmi účinné a užitečné jako součást zdravé diety, vydatně pomáhají při procesu hubnutí.

Kdo ochutná sušené mořské plody, zcela jistě si tuto zajímavou lahůdku zamiluje!

Sušené mořské se výborně hodí jako delikatesy k pivu nebo vínu...