Sušené maso je skutečná lahůdka a pochoutka. Tuto delikatesu je možné zařadit na jídelníček pro hostiny, rauty, svatby, večírky, párty i diskotéky. Sušené maso jídelníček obohatí a je také díky vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu cholesterolu zdravé.

Sušené maso a příležitosti jeho použití.

Příležitosti pro konzumaci sušeného masa jako lahůdky, delikatesy nebo pochoutky je mnoho. Patří mezi ně různé hostiny při příležitosti oslav vyjímečných událostí, jako je svatba, dožité jubileum, rodinná oslava, firemní oslava, společenská událost, firemní večírek, party nebo okázalý raut. Téměř vždy platí, že čím výjimečnější je prováděná akce, tím výjimečnější lahůdky, delikatesy a pochoutky jsou nabízeny.

Úspěch takových akcí do velké míry závisí na odpovídající sestavě jídelníčku i skladbě podávaných nápojů. Tato skutečnost také přímo ovlivňuje, jaké pochoutky, lahůdky nebo delikatesy bude vhodné podávat. Jaký způsob podávání a konzumace sušeného masa zvolíme, to závisí na důvodu realizace a zaměření akce, na skladbě pozvaných hostů, zejména na jejich společenském a sociálním postavení. V neposlední řadě také podávání sušeného masa závisí na místě a čase uskutečnění akce. K tomu je také volen odpovídající způsob servírovaní a konzumace jídel a nápojů.

Sušené maso vyhledávají nejen labužníci.

Sušené maso využijete při mnoha příležitostech. Stále více se stává vyhledávaným produktem nejen pro labužníky, gurmány a VIP zákazníky, ale nachází své nezaměnitelné místo i u podnikatelů, managerů, lidí majících náročnou profesi a vrcholových sportovců.

Zejména zákazníci, kteří jsou si plně vědomi kvality sušeného masa, jeho přínosu pro zdravou výživu a zdravý životní styl, jsou ochotni vynakládat nemalé finanční prostředky, aby sušené maso bylo na jejich jídelníčku pravidelně, a dopřávají si jej nejen při práci a náročných fyzických aktivitách, ale i v období regenerace organizmu, relaxaci a odpočinku. Sušené maso tak chápou jako součást životního stylu.

Výroba a distribuce sušeného masa směřuje cílevědomě k tomu, aby se postupně a nepřetržitě rozšiřovala skupina zákazníků, kteří budou sušené maso konzumovat pravidelně a stane se pevnou součástí jejich jídelníčku a zdravého životního stylu.

Večírek, párty a diskotéka příležitost pro sušené maso.

​Už poslání a cíle těchto akcí přímo vybízejí ke konzumaci produktu jako je sušené masoVečírek, párty nebo diskotéka se většinou vyznačují dynamickou zábavou, značným množstvím fyzického pohybu, jsou organizovány zpravidla ve večerních a nočních hodinách, doprovází je větší či menší rozsah konzumace alkoholu.

Všechny tato znaky večírků, párty i diskoték mají společného jmenovatele a tím je poměrně rychlý růst únavy a potřeba pravidelně a efektivně doplňovat energii bez vedlejších škodlivých účinků na účastníky daného večírku, párty nebo diskotéky.

V současnosti se doplňování energie realizuje prostředky jako je energetický nápoj, nealkoholické nápoje, osvěžující koktejly s nižším množstvím alkoholu, nebo v tom horším případě omamné látky a drogy.

Všechny tyto způsoby působí omezenou dobu a mají na organizmus účastníka večírku, párty nebo diskotéky škodlivé účinky. Zde je velmi vhodné zařadit konzumaci sušeného masa, které svou energetickou hodnotou lehce vydanou energii doplní. Konzumovat jej můžete podle chuti, bez obav o své zdraví a bez škodlivých účinků na organizmus.Proto je sušené maso pro večírky, párty a diskotéky velmi vhodné, a organizátoři těchto akcí by na něj měli pamatovat. Tento produkt může podstatným způsobem ovlivnit pohodu a kvalitu pořádané akce.

e-shop