Druhy sušených mas

Sušené maso JERKY

JERKY je sušené maso které používaly prakticky všechny starověké kultury. Sušené maso JERKY je složením, chutí a výživnou hodnotou jedinečné.

 

Číst více

Sušené maso BILTONG

BILTONG je sušené maso, které chutná výborně. Může být neustále při ruce pro dodání energie nebo jako pochoutka. Sušené maso BILTONG můžete konzumovat podle vlastní potřeby a chuti.

Číst více

Sušené hovězí maso

Sušené hovězí maso typu JERKY a BILTONG. Hovězí sušené maso je zdravá pochoutka a kvalitní součást stravy s vysokým obsahem bílkovin, pro vybrané profese a sportovce.

 

 

Číst více

Sušené vepřové maso

Sušené vepřové maso je chuťově vynikající. Vepřové sušené maso je jemnější než hovězí sušené maso. Jedná se o kvalitní jemnou, zdravou pochoutku a delikatesu bohatou na bílkoviny.

 

Číst více

Sušené krůtí maso

Sušené krůtí maso je zdravé a výživné. Je dobře stravitelné a svoji výživnou hodnotou srovnatelné s hovězím masem i vepřovým masem. Krůtí sušené maso má vysoký obsah bílkovin a hodí se proto jako výživový doplněk pro sportovce, fitness a aktivní lidi.

 

Číst více

Sušené kuřecí maso

Sušené kuřecí maso je velmi lahodné a křehké. Slouží jako alternativa krůtího masa. Má vysoký obsah bílkovin a je nedílnou součástí zdravé výživy nejednoho sportovce. Kuřecí sušené maso je chutné a zdravé.

Číst více

Sušené jelení maso

Sušené jelení maso je dokonalou a zdravou pochoutkou i delikatesou, která má vysoký obsah bílkovin. Jelení sušené maso exkluzivně zakoupíte pouze v našem e-shopu se sušeným masem.

Číst více

Sušené ryby a mořské plody

Sušené rybí maso a sušené mořské plody jsou pochoutky, které můžete mlsat podle chuti a to bez následků, sušené ryby i mořské plody jsou vhodným doplňkem zdravé výživy.

 

Číst více

Sušené ryby

Sušené rybí maso, je chutné a zdravé. Můžete ho používat jako výborné pochoutky k pivu a vínu. Sušené ryby patří mezi potraviny s vysokým obsahem bílkovin.

 

Číst více

Sušené mořské plody

Sušené mořské plody jsou delikatesa, kterou můžete, stejně jako sušené maso Beef Jerky konzumovat kdykoliv. Je velmi chutné a bohaté na bílkoviny i minerály. Sušené plody moře se tedy hodí i jako doplněk stravy pro tvrdě pracující.

Číst více