Nejčastěji kladené otázky

Otázka: Jak dlouho trvá dodání objednaného zboží?

Odpověď: Veškeré zboží, které objednáte máme skladem. Naše lahůdky můžete obdržet už do dvou dnů od objednání, závisí to však na zvoleném způsobu platby a dopravy.

Otázka: Jsou sušené maso, šušené ryby a sušené mořské plody bezpečné?
Odpověď: Všechny produkty, které nabízíme jsou naprosto bezpečné a nezávadné. Sušené maso, ryby i mořské plody jsou hygienicky baleny v neprodyšných obalech, které zaručují dlouhodobou trvanlivost. Pokud nedojde k porušení obalu, nehrozí nebezpečí kontaminace a zkažení výrobku.
Každý výrobce sušeného masa, sušených ryb a mořských plodů musí splňovat ty nejpřísnější hygienické a veterinární požadavky na všechny procesy při výrobě, manipulaci a obchodování s produkty živočišného původu. Každý takový výrobce podléhá schválení místních hygienických a veterinárních orgánů podle zákonů Evropské Unie. To, že je výrobek a výrobce schválený a registrovaný příslušnými veterinárními orgány poznáte podle Čísla schválení / registrace na obalu výrobku. Například u sušeného masa BEEF JERKY je to číslo LT 29-04 EB.
Toto číslo umožní důkladné sledování a kontrolu od chovu zvířat až po prodej sušeného masa konečnému spotřebiteli.
I naše společnost Ing. David Musil splňuje přísné podmínky pro nakládání a obchodování s produkty živočišného původu, naše číslo registrace je CZ 62A01549.
Každou dodávku sušeného masa, sušených ryb a mořských plodů povinně hlásíme Státní veterinární správě ČR, jejíž kontrole podléhéme.
Schválení a registraci, kromě výrobce, podléhá i dovozce nebo distributor produktů živočišného původu.
Pokud číslo schválení / registrace na obalu výrobku nenaleznete, nebo Vám je prodejce neposkytne, výrobce, dovozce nebo distributor nesplňuje podmínky EU a není schválený / registrovaný veterinárními orgány pro nakládání a obchodování s produkty živočišného původu.
V takovém případě buďte ostražití, nejenže výrobce, dovozce nebo distributor porušuje zákony, ale hrozí Vám i vážné zdravotní komplikace.

Jaké sušené maso u nás zakoupíte?

Sušené maso biltongV našem e-shopu naleznete sušené maso různých druhů – prvotřídní sušené hovězí maso Beef Jerky, sušené jelení maso Venison Jerky, sušené maso na jihoafrický způsob Cruga Biltong … Tato sušená masa jsou různě balená a ochucovaná různým kořením a doplňky.

Tyto lahůdky v podobě sušeného masa oceníte při každé příležitosti, ať už je to sport, cestování, dovolená, případně návštěva vinárny, vinotéky nebo restaurace s přáteli. Sušené maso je i skvělý luxusní dárek pro Vaše blízké. Sušené maso je zdravý nízkotučný snack, oblíbený i jako zdravá nebo sportovní výživa. Jako dietní lahůdku sušené maso doporučuje např. Atkinsova dieta. Sušené maso velmi vhodné pro veškeré volnočasové a sportovní aktivity – outdoor, fitness, wellness…

Sušené ryby a sušené mořské plody

Pražené krevety

Sušené mořské plody (Suchogryz) mají podobné nutriční hodnoty jako sušené maso Beef Jerky, jsou prakticky bez tuku, navíc obsahují řadu vitamínů a minerálů. Sušené ryby se výborně hodí k pivu nebo vínu… Mimo chuťové zážitky, jsou sušené mořské ryby bohaté na řadu nenasycených Omega-3 mastných kyselin, tyto složky jsou jedním ze stavebních prvků mozkové tkáně, ale také mají důležitou funkci v syntéze hormonů – např. dopaminy, nazývané hormony štěstí.

 

Váš první nákup sušeného masa

Pokud chcete poprvé koupit sušené maso nebo sušené ryby a mořské plody, pak jste na tom správném místě. Připravili jsme pro Vás moderní e-shop s řadou funkcí, který Vám nákup usnadní. Nabízíme Vám pohodlný nákup z domova a rychlé dodání zboží. Zaručujeme kvalitu dodaného zboží a bezpečnost při platbách i ochranu osobních údajů.

Samozřejmostí je profesionální přístup a odborné poradenství. V rámci poradenství Vám poradíme jak sušené maso, sušené ryby a mořské plody konzumovat, jak je celkově využívat a pomůžeme vybrat pro Vás ten nejvhodnější produkt.

Nedílnou součástí profesionálního přístupu a poradenství je informace o novinkách a přednostních slevách pro registrované zákazníky. Proto doporučujeme provést registraci v našem e-shopu a pak čekat tyto exklusivní informace v pohodlí domova.

Kdo u nás nakupuje sušené maso, sušené ryby a mořské plody

Konzumenti zdravé výživy

sušené maso je součást zdravé výživy Pod pojmem zdravá výživa si každý laik i odborník představuje něco jiného. Co jednomu může prospívat, to může druhému člověku škodit.

Obecně však ve zdravé výživě platí, že základem je vyvážená a bohatá strava. Pravidla a zásady zdravé výživy jsou skloňovány ve všech pádech, a na téma zdravá výživa již bylo napsáno velké množství knih publikací, studií a publikováno množství článků.

Veškeré toto snažení kolem zdravé výživy má společného jmenovatele a to se ukazuje zejména v současnosti – čím, přírodnější jídlo nebo základní potravina, tím je pro člověka zdravější a dokonaleji zapadá do konceptu soudobého pojetí a vnímání pojmu zdravá výživa.

Lidé vyznávající zdravý životní styl

sušené maso a zdravý životní styl Zdravý životní styl, to je zdravá výživa, pohyb a duševní pohoda.

Pokud jsou tyto tři složky v rovnováze, vede se většině lidí dobře. Snadno se vypořádají s běžnou nemocí, nebo každodenním stresem.

Dobře nastartovaný a dodržovaný zdravý životní styl, nás chrání před civilizačními chorobami, ale i třeba chřipkou a nachlazením, nebo různými epidemiemi. Dodržujte určité životními návyky jako je například: pitný režim, pobyt na čerstvém vzduchu, otužování, dostatek pohybu i odpočinku, příjem vitamínů atd. Hodně záleží nejen co jíte, kolik toho jíte, ale především jakou kvalitu si dopřáváte. Hovoříme-li o zdravém /moderním/ stylu života, pak kvalita potravin, náš životní styl výrazně limituje.

Vyznavači gurmánských zážitků

konzumace sušeného masa jako gurmánský zážitek Existuje mnoho příležitostí, kdy využíváme potraviny nebo nápoje, které zahrnujeme do skupiny lahůdek, delikates nebo pochoutek. Je také řada lidí, kteří vyhledávají nové či netradiční druhy potravin, jejich kombinace, touží po nových chuťových zážitcích a nebo jen rádi ochutnávají něco nového.

Jsou to labužníci, gurmáni nebo požitkáři, kteří jsou však také ochotni vynaložit nemalé prostředky, aby si lahůdky, delikatesy nebo vybrané pochoutky mohli dopřát. Do těchto vybraných a speciálních skupin potravin zcela určitě patří i sušené maso. Je to dáno jak jeho kvalitou, výjimečností, tak i chuťovými požitky, které poskytuje.

Sušené maso je svou exkluzivitou a výjimečností předurčeno uspokojit i nejnáročnější labužníky a gurmány. Poskytovanými chuťovými zážitky zvýrazňuje exkluzivitu i té nejvýznamější akce pořádané na nejvyšší úrovni.

Lidé v náročných profesích a sportovci

sušené maso je vhodné pro sportovce a národné profese Na základě vlastností a nutričních hodnot sušeného masa můžeme jeho konzumaci bez obav doporučit všem kategoriím sportovců, bez rozdílu jaké sportovní disciplíně se věnují a na jaké úrovni daný sport provozují.

Vždy půjde o to, aby sportovci měli produkt, který doplní vydanou energii sportovce, zmírní únavu a současně více nezatíží organizmus. Každý sportovec ocení nízkou hmotnost porcí, malé rozměry a vysokou energetickou hodnotu, to skýtá kvalita sušeného masa a způsob jeho zpracování.

Obdobně jako u sportovců to platí u pracovníků s náročnou profesí jako jsou například: – řidič kamionu – řidič autobusu dálkové dopravy – řidič autobusu městské dopravy – pilot dopravního letadla – záchranáři – členové báňské záchranné služby – potápěči – hasiči – personál sanitek záchranné služby – pilot vrtulníku záchranné služby – pohotovostní lékaři – policisté ve službě v terému – vojáci na vojenských misích a cvičeních atd.