Sušené ryby a sušené mořské plody jsou pochoutky, které můžete mlsat v neomezeném množství a to bez následků. Sušené ryby i mořské plody jsou vhodným doplňkem zdravé výživy i při dietě nebo pro sportovce.

Proč právě sušené maso?

Sušené maso je vysoce kvalitní a v mnoha směrech jedinečná potravina. Produkty ze sušeného masa mají nízký obsah sacharidů a tuků, obsahují vysoké procento bílkovin.Sušené maso je schopno dodat rychle potřebnou energii při fyzické zátěži a tím účinně a zdravě regenerovat lidský organismus.Sušené maso nabízí jedinečný gurmánský zážitek, přesto po jeho konzumaci nepřibíráte na váze. Sušené mořské plody jsou navíc cenným zdrojem minerálů a vitamínů a nenasycených Omega-3 mastných kyselin.

Sušené maso je vhodné pro každého.

Sušené maso využijete při mnoha příležitostech jako základní potravinu, jako doplněk jídelníčku, či vybranou delikatesu pro kombinaci s vínem, sýry nebo zeleninovými saláty.Sušené maso díky své kvalitě a vynikajicím vlastnostem můžete využít při sportu, při práci, ve chvílích relaxace, a při mnoha dalších příležitostech, jako jsou například firemní akce, večírky, párty, slavnostní rauty nebo i jen při pikniku v přírodě, či posezení s přáteli.Sušené maso není jen obyčejná potravina, ale stále více je sušené maso využívané jako součást zdravé výživy, jako vynikající občerstvení, ale můžete ho také úspěšně použít při odvykání kouření a hubnutí.Sušené maso je nejen nízkokalorické, tedy vhodné pro snižování nadváhy, ale bývá také bezlepkové, což umožňuje aby sušené maso pravidelně obohacovalo jídelníček při bezlepkových dietách.

Sušené maso změní vaše mlsání na zdravé.

Stále se rozšířující zdravý životní styl, a tedy i zdravá strava, se velmi často střetávají s potřebou člověka mlsat, nebo při různých příležitostech konzumovat pochutiny, i když nemá hlad. Zde nastává rozpor mezi požadavky na zdravou výživu a potřebu mlsání. Sušené maso je ten správný prostředek k vyřešení popsaného rozporu. Můžete tak nahradit sladkosti, chipsy a další pochutiny kvalitním sušeným masem, a udělat něco pro své zdraví při jakékoliv příležitosti. Ať jste doma u televize, v kině nebo na koncertě.

Sušené maso pomáhá při odvykání kouření.

Sušené maso může být vaším dobrým spojencem, pokud se snažíte přestat kouřit. Není jednodušší způsob odvykání kouření než díky našim výrobkům ze sušeného masa. Místo zlozvyku kouření cigaret vyměníte cigaretu právě za sušené maso, a můžete si ho dopřávat kdykoliv chcete a v jakémkoliv množství, protože nemusíte mít strach o své zdraví. Naše sušené maso je zcela nízkokalorické. Považujeme za potřebné zdůraznit, že sušené maso není speciálně jen pro muže, může jej konzumovat kdokoliv podle své chuti.

Co u nás naleznete?

U nás naleznete zejména následující produkty. Sušené maso BEEF JERKY, sušené maso BEEF BITES, sušené maso CRUGA BILTONG, sušené maso WILD WEST JERKY, dále sušené ryby i sušené mořské plody a mnohé další delikatesy, které sušené maso doplňují, nebo jsou konzumovány samostatně. Naše lahůdky ze sušeného masa jsou nízkokalorické, vynikající (nejen) pro své nutriční hodnoty. Díky minimálnímu obsahu umělých přísad se blíží označení biopotraviny. Pro svůj vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuku a sacharidů je naše sušené maso vynikajícím pomocníkem při hubnutí. Většina našeho sortimentu sušeného masa se pyšní značkou bezlepková potravina.

Sušené maso vám upevní zdraví?

Podpořte své zdraví omezením lepku ve vaší stravě a konzumací sušeného masa. Nejnovější lékařské výzkumy potvrzují, že nadměrné množství lepku v naší stravě obsaženém v potravinách jako je chléb, rohlíky, sušenky a další moučné výrobky, působí toxicky i na organismus člověka, který netrpí nesnášenlivostí lepku (celiakií). Lepek se ukládá v tkáních Achillovy šlachy, kotníků a kolen, a může způsobit degenerativní změny pohybového aparátu. Je jen na Vás, do jaké míry omezíte lepek a rozšíříte konzumaci sušeného masa. Byly také zjištěny souvislosti mezi působením lepku a nervovými chorobami, jako například skleróza, a potvrdilo se, že lepek urychluje degeneraci oka. Jste často unavení, trpíte bolestmi hlavy, kloubů, býváte oteklí? Důvodem může být přemíra lepku ve Vaší stravě. Přesvědčte se o působení lepku na Váš organizmus, nahraďte po dobu několika dní moučné výrobky těmi bezlepkovými a pozorujte, jak se cítíte – například místo knedlíku si dejte pohanku, místo chleba zeleninu. Také velká část našeho sortimentu sušeného masa se řadí mezi bezlepkové potraviny, proto jej můžete rovněž bez obav zařadit do svého zdravějšího jídelníčku.