Mongolsko 2007

Naše sušené hovězí maso Beef Jerky ocenili nejen členové expedice Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, ale nadchlo i místní obyvatele mongolských stepí žijící v tradičních jurtách.

Expedice Hedvábná stezka 2009

Opravdu náročnou cestu dlouhou téměř 23 tisíc km absolvovalo naše sušené maso Beef Jerky s členy expedice Hedvábná stezka 2009. Na motocyklech během 52 dnů navštívili 15 států Evropy a Asie.

Expedice Pamír 2009

Malá skupinka českých horolezců zvládla v rámci expedice Pamír 2009 nebezpečný výstup na dva nejvyšší vrcholy Západního Pamíru i díky expediční stravě v podobě našeho sušeného masa Beef Jerky.

Brno girl 2009

Brno Girl 2009

Všechny krásné finalistky soutěže krásy Brno Girl 2009 obdržely dárkové koše s výběrem dietních sušených mas a mořských plodů. Pochutnali si na nich i všichni návštěvníci závěrečného rautu.

Westernové městečko Beaver City

Sušené maso Beef Jerky se stalo oblíbenou pochoutkou pro návštěvníky a osadníky westernového městečka Beaver City u obce Strážek na Českomoravské vysočině.

Sušené maso Beef Jerky zde zakoupíte v místním Saloonu i v dobové pojízdné prodejně…

Akce Ranch Rodeo Dnešice

Dalším westernovým městečkem, kde si naše sušená masa našla své místo, bylo Halter Valley u obce Dnešice.

Jedna z ochutnávek na tradiční akci Ranch Rodeo…

Mistrovství Moravy v kulturistice mužů a bodyfitness žen 2010

Jednou z mnoha sportovních událostí bylo Mistrovství Moravy v kulturistice mužů a bodyfitness žen 2010 v Orlové.
Sportovci i návštěvníci ocenili ochutnávku a možnost zakoupení skvělého sušeného masa Beef Jerky.

Dětská nemocnice Brno 2010

Charitativního setkání českých motocyklových reprezentantů s dětskými onkologickými pacienty v brněnské dětské nemocnici jsme se jako sponzor účastnili i my a naše sušená masa a mořské plody.

Rally Budapest-Bamako 2010

Úspěšný Subaru Team zvládl náročný závod i díky našemu sušenému hovězímu masu Beef Jerky, které závodníci využili jako stravu a zdroj energie v opravdu extrémních podmínkách.

Squash Horoměřice

Další sportovní událostí, kde naše sušené maso Beef Jerky opakovaně sklízí úspěch, je tradiční Májový maraton ve Squash centru v Horoměřicích.

Polární stanice J. G. Mendela

Jsme hrdí, že se naše sušené maso Beef Jerky stalo součástí výbavy českých vědců na Polární stanici J. G. Mendela v Antarktidě.

Polární stanice J. G. Mendela na ostrově Jamese Rosse