Heureka.cz
Akční nabídka

Sušené hovězí maso je kvalitní pochoutka pro Vaši stravu

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
JIMMY'S FOOD Jerky Chilli hovězí 25g
Sušené maso - chilli hovězí Tenké plátky sušeného hovězího masa. Příchuť pro ty, co to mají rádi ostré. Vyvážená chuť hovězího a chilli papriček Bhut Jolokia o pálivosti 750 000 S..
65,00 Kč
Bez daně: 56,52 Kč
JIMMY'S FOOD Jerky Teriyaki hovězí 25g
Sušené maso - teriyaki hovězí Příchuť Teriyaki pochází z Japonska a největší oblibu získala v USA. Sladkoslaná kombinace, která vás jen tak nepustí. Skvělá zpráva pro celiaky - su&s..
65,00 Kč
Bez daně: 56,52 Kč
JIMMY'S FOOD Jerky Tyčinky hovězí 20g
Jerky tyčinky 20g - worcester Kratší pruhy hovězího masa z falešné svíčkové s worcesterovou příchutí. 20 gramové balení do kapsy. Ideální snack k pivu, vínu, limonádě a tak vůbec. S..
65,00 Kč
Bez daně: 56,52 Kč
JIMMY'S FOOD Jerky Tyčinky hovězí 50g
Jerky tyčinky 50g - worcester Kratší pruhy hovězího masa z falešné svíčkové s worcesterovou příchutí. 50 gramové balení do kapsy. Ideální snack k pivu, vínu, limonádě a tak vůbec. S..
129,00 Kč
Bez daně: 112,17 Kč
JIMMY'S FOOD Jerky Worcester hovězí 25g
Sušené maso - worcester hovězí Tenké plátky sušeného hovězího masa. Jedna ze světově nejoblíbenějších příchutí, lehce nakyslá chuť díky jablečné šťávě s jemnou pepřo..
65,00 Kč
Bez daně: 56,52 Kč
SNAX Beef Jerky Peppered 25g  Sušené hovězí maso
Beef Jerky Peppered 25g Skvělá ostrá příchuť lahodného hovězího masa se směsí pepřů a pikantních chilli papriček. Snax Beef Jerky - Proužky marinovaného 100% prvotřídního libového hovězího masa se spoustou v&ya..
46,00 Kč
Bez daně: 40,00 Kč
SNAX Beef Jerky Teriyaki 25g  Sušené hovězí maso
Beef Jerky Teriyaki 25g Oblíbená příchuť tradiční japonské omáčky Teriyaki. Snax Beef Jerky - Proužky marinovaného 100% prvotřídního libového hovězího masa se spoustou výživových kladů, téměř bez ..
46,00 Kč
Bez daně: 40,00 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY CAJUN HOT 25g
Příchuť CAJUN HOT - kořeněné, extra ostré Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF JERKY Skvěl&..
49,00 Kč
Bez daně: 42,61 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY ORIGINAL 25g
Příchuť ORIGINAL - středně ostré, mírně kořeněné Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF JER..
49,00 Kč
Bez daně: 42,61 Kč


Hovězí maso je nejpoužívanějším druhem masa k sušení.

sušené hovězí maso JERKYUž i na českém trhu lze najít mnoho značek sušeného hovězího masa. Každý výrobce má vlastní receptury, díky kterým můžete ochutnat nepřeberné množství chutí a variant sušeného masa. V našem e-shopu si vyberete z velkého množství příchutí a značek sušeného masa, určitě objevíte pro sebe ty nejchutnější a nejvhodnější druhy sušeného masa.

Historie hovězího sušeného masa

Historie sušeného a silně soleného masa začíná na severoamerickém kontinentě, kde bylo nezbytnou a trvanlivou potravou traperů, zlatokopů a dobyvatelů západu. Mnozí ho určitě známe z "Rodokapsů" i vážné literatury o "Divokém západu".

sušené hovězí maso Biltong

Sušené maso je velmi trvanlivé, snadno přepravitelné a velmi výhodné právě z hlediska poměru jeho váhy k bohatosti proteinů v něm obsažených. Tehdy se výroba prováděla sušením tenkých proužků masa na slunci, v současnosti se vyrábí průmyslovou dehydratací.

​Dnes v době našeho návratu k přírodě a při oblibě cestování přírodou se sušené maso dostalo znovu do potravinových zásob cestovatelů a nejen to. Sušené maso je oblíbené i jako pochoutka při sledování televize, ale i doplněk diet a sportovní výživy. V Americe i v Austrálii je známé pod názvem "jerky" nebo "jerked meat", v Africe se používá výraz "biltong".

Používá se opensource systém OpenCart
SUSENE-MASO.CZ, © 2020