Heureka.cz

Sušené hovězí maso je kvalitní pochoutka pro Vaši stravu

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
SNAKIT Sušené hovězí maso Beef Jerky Pepper Mix 25g
Beef Jerky Pepper Mix 25g Velmi oblíbená ostrá příchuť směsi peřů a pikantních chilli papriček. Snakit Beef Jerky - Proužky marinovaného 100% prvotřídního libového hovězího masa se spoustou výživových kladů, t&..
46,00 Kč
Bez daně: 40,00 Kč
SLEVA - SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY CAJUN HOT 25g
Minimální trvanlivost 15.10.2018 Příchuť CAJUN HOT - kořeněné, extra ostré Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280..
49,00 Kč 39,00 Kč
Bez daně: 33,91 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF BITES ORIGINAL 50g
Sušené maso Beef Bites jsou marinované sušené plátky ve stylu BEEF JERKY s vysokým obsahem proteinů vyrobené z řezů jemného hovězího masa té nejvyšší kvality. Příchuť ORIGINAL je jemně kořeněn..
82,00 Kč
Bez daně: 71,30 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF BITES PEPPERED 50g
Sušené maso Beef Bites jsou marinované sušené plátky ve stylu BEEF JERKY s vysokým obsahem proteinů vyrobené z řezů jemného hovězího masa té nejvyšší kvality. Příchuť PEPPERED je pikantn&..
82,00 Kč
Bez daně: 71,30 Kč
Založeno na 2 recenzích.
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY CAJUN HOT 50g
Příchuť CAJUN HOT - kořeněné, extra ostré Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF JERKY Skvěl..
83,00 Kč
Bez daně: 72,17 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY CLASSIC 25g
Příchuť CLASSIC - jemné, výborné pro Vaši "drahou polovičku" a děti. Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstv&..
49,00 Kč
Bez daně: 42,61 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY CLASSIC 50g
Příchuť CLASSIC - jemné, výborné pro Vaši „drahou polovičku“ a děti Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 2..
83,00 Kč
Bez daně: 72,17 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY ORIGINAL 25g
Příchuť ORIGINAL - středně ostré, mírně kořeněné Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF JER..
49,00 Kč
Bez daně: 42,61 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY ORIGINAL 50g
Příchuť ORIGINAL - středně ostré, mírně kořeněné Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF JER..
83,00 Kč
Bez daně: 72,17 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY SMOKED 25g
Příchuť SMOKED - jemné s kouřovým aroma uzeného Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF JERKY ..
49,00 Kč
Bez daně: 42,61 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY SMOKED 50g
Příchuť SMOKED - jemné s kouřovým aroma uzeného Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF JER..
83,00 Kč
Bez daně: 72,17 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY TERIYAKI 25g
Příchuť TERIYAKI- středně kořeněné, orientální požitek Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF JE..
49,00 Kč
Bez daně: 42,61 Kč
SNACK TIME Sušené hovězí maso BEEF JERKY TERIYAKI 50g
Příchuť TERIYAKI- středně kořeněné, orientální požitek Sušené maso Beef Jerky je nejkvalitnější sušené hovězí maso na trhu - 100g sušeného masa je vyrobeno z 280g čerstvého masa! BEEF J..
83,00 Kč
Bez daně: 72,17 Kč
CRUGA Sušené hovězí maso CHILLI BEEF BILTONG 25g
Marinované ve směsi chilli, česneku a černého pepře, pak dochucené koriandrem a dalším chilli kořením. Tento lahodný biltong má opravdu nevšední chuť. Biltong je sušené maso jihoafrického stylu. Maso je ..
58,00 Kč
Bez daně: 50,43 Kč
CRUGA Sušené hovězí maso ORIGINAL BEEF BILTONG 25g
Ohromná záležitost! Libové plátky hovězího masa skutečně lahodné chuti původního hovězího biltongu. Biltong je sušené maso jihoafrického stylu. Maso je nejprve marinované v unikátní směsi bylin a koř..
58,00 Kč
Bez daně: 50,43 Kč
CRUGA Sušené hovězí maso PEPPERED BEEF BILTONG 25g
Okořenění mletým černým pepřem, dává sušenému masu pikantní příchuť, způsobuje brnění na jazyku a umocňuje veškeré lahodné chutě. Biltong je sušené maso jihoafrického stylu. ..
58,00 Kč
Bez daně: 50,43 Kč
CRUGA Sušené hovězí maso TANDOORI BEEF BILTONG 25g
Jedinečná příchuť oblíbeného indického koření Tandoori činí z tohoto biltongu opravdu neopakovatelnou lahůdku. Biltong je sušené maso jihoafrického stylu. Maso je nejprve marinované v unikátní směsi bylin a..
58,00 Kč
Bez daně: 50,43 Kč
Wild West Jerky Sušené hovězí maso HONEY BBQ BEEF JERKY 25g
Natural Style, nejnovější příchuť medové grilované pečínky. V krátké době se stává nejprodávanější lahůdkou značky Wild West Jerky.   Sušené maso Wild West Jerky je vyrobeno z nejl..
59,00 Kč
Bez daně: 51,30 Kč
Wild West Jerky Sušené hovězí maso HOT N SPICY BEEF JERKY 25g
Natural Style, stoprocentně oceníte toto jerky jehož ostrost je opravdu nářez! Žádné umělé přísady, maso je marinováno v paprikové a chilli omáčce. Věřte, toto je dobré!   Sušené maso Wild West Jerky..
59,00 Kč
Bez daně: 51,30 Kč
Wild West Jerky Sušené hovězí maso ORIGINAL BEEF JERKY 25g
Natural Style, středně kořeněné ručně krájené plátky libového hovězího masa v americkém stylu. Marináda s kečupovým základem, nepatrně nasládlá chuť, bez umělých přísad. Sušené maso Wi..
59,00 Kč
Bez daně: 51,30 Kč


Hovězí maso je nejpoužívanějším druhem masa k sušení.

sušené hovězí maso JERKYUž i na českém trhu lze najít mnoho značek sušeného hovězího masa. Každý výrobce má vlastní receptury, díky kterým můžete ochutnat nepřeberné množství chutí a variant sušeného masa. V našem e-shopu si vyberete z velkého množství příchutí a značek sušeného masa, určitě objevíte pro sebe ty nejchutnější a nejvhodnější druhy sušeného masa.

Historie hovězího sušeného masa

Historie sušeného a silně soleného masa začíná na severoamerickém kontinentě, kde bylo nezbytnou a trvanlivou potravou traperů, zlatokopů a dobyvatelů západu. Mnozí ho určitě známe z "Rodokapsů" i vážné literatury o "Divokém západu".

sušené hovězí maso Biltong

Sušené maso je velmi trvanlivé, snadno přepravitelné a velmi výhodné právě z hlediska poměru jeho váhy k bohatosti proteinů v něm obsažených. Tehdy se výroba prováděla sušením tenkých proužků masa na slunci, v současnosti se vyrábí průmyslovou dehydratací.

​Dnes v době našeho návratu k přírodě a při oblibě cestování přírodou se sušené maso dostalo znovu do potravinových zásob cestovatelů a nejen to. Sušené maso je oblíbené i jako pochoutka při sledování televize, ale i doplněk diet a sportovní výživy. V Americe i v Austrálii je známé pod názvem "jerky" nebo "jerked meat", v Africe se používá výraz "biltong".

Používá se opensource systém OpenCart
SUSENE-MASO.CZ, © 2018