Heureka.cz
Akční nabídka

Sušené maso JERKY je výživná pochoutka

V této kategorii nejsou žádné produkty.


Co je to sušené maso JERKY

sušené maso WILD WEST JERKYSušené maso jerky je nejstarší druh sušeného masa a používaly jej prakticky všechny starověké kultury. Už ve starověkém Egyptě bylo sušení jedinou cestou, jak dlouhodobě uchovat maso. Sušené maso Jerky je známé pod mnoha názvy, včetně „sharmoot“ (Afrika) nebo „biltong“ (jižní Afrika, Austrálie).

Sušené maso Beef Jerky je lahodná, na proteiny bohatá, nízkotučná pochoutka z plátků prvotřídního hovězího masa. Sušené maso Beef Jerky obsahuje pouze 4% tuku, je nízkokalorické a je mnohem zdravější než například chipsy.

Sušené maso Beef Jerky je přírodní lahůdka / delikatesa, která je současně i dokonalým zdrojem energie a má vysoké nutriční hodnoty. Pokud touto lahůdkou někoho pohostíte určitě se neurazí a Vy sklidíte úspěch.

Hovězí steak v kapse

Sušené maso Beef Jerky - 100g sušeného masa Beef Jerky představuje 350g čerstvého masa servírovaného třeba v restauraci. Takto ho můžete mít vždy u sebe a kdykoliv chcete. Naše sušené maso je bez glutamátu sodného! Sušené maso se skvěle hodí pro všechny sportovní a rekreační aktivity.

kvalta hovězího sušeného masa JERKY​Sušené maso Indiana Jerky je sušené maso vyrobené podle starých indiánských receptur nejnovějšími technologiemi přizpůsobené chuťovým buňkám Evropanů. Sušené maso Jerky je nemastný zdravý snack vydatný na proteiny, s nízkým cholesterolem a velmi nízkým obsahem tuku.

Sušené maso Indiana Jerky obsahuje nový druh soli K-salt, který nezatěžuje negativně lidský organismus. Sušené maso Jerky poslouží jako zdravá výživa, kdy 100 g sušeného masa Jerky odpovídá 240g nejlibovějšího syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami.

Doba trvanlivosti sušeného masa JERKY

Minimální doba trvanlivosti sušeného masa Indiana Jerky je 12 měsíců a uvnitř sáčku najdete praktické párátko. Na trhu jsou k dostání Jerky produkty se slanou chutí jako Indiana Jerky, nebo produkty se sladkou chutí jako Jack Link’s, Wild West Jerky popř. jiné produkty označované biltong. Nyní stačí jen otevřít sáček Indiana Jerky a jíst…. Dobrou chuť

 

Používá se opensource systém OpenCart
SUSENE-MASO.CZ, © 2020