Heureka.cz
Akční nabídka

Sušené vepřové maso

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
SNAKIT Sušená vepřová slanina Bacon Jerky Cheese 40g
Bacon Jerky Cheese jsou lahodné křupavé plátky vepřové slaniny s příchutí sýra. Bacon Jerky  je vynikající pochoutka k pivu nebo vínu. ..
58,00 Kč
Bez daně: 50,43 Kč
SNAKIT Sušená vepřová slanina Bacon Jerky Chilli 40g
Bacon Jerky Chilli jsou lahodné křupavé plátky vepřové slaniny s příchutí chilli. Bacon Jerky  je vynikající pochoutka k pivu nebo vínu. ..
58,00 Kč
Bez daně: 50,43 Kč
SNAKIT Sušené vepřové maso Pork Jerky CLASSIC 40g
Pork Jerky CLASSIC jsou vynikající plátky sušeného vepřového masa nejvyšší kvality.   Mají výraznou plnou chuť a jsou bohaté na kvalitní bílkoviny.   ..
61,00 Kč
Bez daně: 53,04 Kč
SNAKIT Sušené vepřové maso Pork Jerky ORIGINAL 40g
Pork Jerky ORIGINAL jsou vynikající plátky sušeného vepřového masa nejvyšší kvality. Mají příjemně pikantní chuť a jsou bohaté na kvalitní bílkoviny.   ..
61,00 Kč
Bez daně: 53,04 Kč


Sušené vepřové maso jemná chuťovka a dokonalým gurmánským zážitkem

Sušené vepřové maso jemná pochoutka

Vepřové maso je méně využívanou variantou sušeného masa, ale může být o to chutnější. Sušené vepřové maso je stejně dietní jako hovězí maso, díky struktuře vepřového masa může být o něco jemnější. Výroba sušeného vepřového masa se zajišťuje z prvotřídního libového masa, které nabízí neopakovatelný gurmánský zážitek.

Stejně jako ostatní typy sušených mas si sušené vepřové maso můžete vychutnat při všech volnočasových aktivitách, jako výbornou svačinku při toulkách přírodou, jako doplněk sportovní a dietní stravy, při sledování televize nebo při jakékoliv zábavě s přáteli.

Používá se opensource systém OpenCart
SUSENE-MASO.CZ, © 2020