Heureka.cz
Akční nabídka

Zdravý životní styl je nezbytný pro každého člověka

V této kategorii nejsou žádné produkty.


Sušené maso - součást zdravého životního stylu

Rekreačně sportujete nebo provozujete výkonostní sport a potřebujete rychlý zdroj energie, bílkovin, minerálů a vitamínů? Nebo například často cestujete a potřebujete výživné, neobjemné a prakticky balené potraviny? Sušené maso patří mezi zdravé potraviny bohaté na bílkoviny a je tak ideálním, zdravým a výživným potravinovým doplňkem pro aktivní život!

zdravý životní styl

Zdravý životní styl, to je zdravá výživa, pohyb i duševní pohoda. Pokud jsou tyto tři základní složky v rovnováze, vede se většině lidí dobře, jsou zdrávi, mají energii, optimismus, a snadno se vypořádají s běžnou nemocí, nebo každodenním stresem.

Zdravý životní styl, především se správným, a tedy i zdravým stravováním a výživou, to vše napomáhá k prevenci civilizačních chorob, ale i třeba chřipek a nachlazení v období epidemie.

Stačí dodržovat určité návyky jako je například: pitný režim, pobyt na čerstvém vzduchu, otužování, dostatek pohybu i odpočinku, příjem vitamínů atd. Nemalý význam má skladba potravin. Tedy nejen co jíme, kolik toho jíme, ale především jakou kvalitu si dopřáváme. zdravé jídlo a zdravž životní styl​ Hovoříme-li o zdravém /moderním/ stylu života, pak především kvalita, konkrétně kvalita potravin, náš životní styl výrazně limituje.

Proto je také žádoucí abychom se v rámci zdravého životního stylu vyhli nezdravým a nekvalitním potravinám, a snažili se je nahradit těmi kvalitnějšími, přesněji takovými, které člověku co nejméně škodí.

Máte-li přesto potřebu pojídat dobroty a jen tak si mlsat, i když nemáte hlad, pak mlsejte zdravě, a neváhejte ty škodlivé dobroty (Chipsy, sušenky, různé snack, pseudo tyčinky, bonbóny, čokoládu, kandované ovoce, fíky, datle, a řadu dalších) nahradit zdravými dobrotami, například lahůdkami ze sušeného masa.

 

Jak docílit, abychom se stravovali zdravě

zdravé stravováníDůležité mimo jiné je jíst pravidelně, jíst pestrou stravu (ovoce, zeleninu, cereálie, obilniny, maso, ryby, drůbež, mléčné výrobky, tuky a oleje), udržovat zdravou tělesnou váhu, mít radost ze života.

Stále mějte na paměti, že nežijeme proto abychom jedli, ale jíme abychom zdravě žili.
Stále platí rovnice lépe /kvalitněji/ jíst + více se hýbat = zdravě žít. Tato rovnice velmi dobře vystihuje zdravý životní styl a přímo vybízí k orientaci na kvalitní potraviny. 

Pokud vynecháte, nebo dokážete nahradit škodliviny, jako je třeba cukr a sůl, pak výrazně snížíte kazivost zubů, nebudete trpět vysokým tlakem, zadržováním tekutin v těle, omezíte tak i možnost nemocí křečových žil, hemoroidů nebo tvorbu ledvinových kamenů.

Budete-li pravidelně konzumovat dostatek čerstvé zeleniny a ovoce každý den, dodáte tělu vitamíny, minerály, vlákninu.

Správně vyživovaný organismus je štíhlý, zdravý, plný energie a ve skvělé kondici. Máte-li však ve stravování zavedené špatné návyky, pak velmi dobrým a účinným pomocníkem při jejich likvidaci může být sušené maso, které je vysoce kvalitní, nízkokalorické, výživné, a se řadou problémů ve stravování Vám pomůže.

Co ke zdravému životnímu stylu nepatří.

​Zcela určitě nejdou k sobě zdravý životní styl a kouření. Existuje celá řada způsobů, jak se kouření zbavit, jsou různě náročné a více, či méně šetrné. Mezi ty nejšetrnější samozřejmě patří, nahradit nezdravou a škodlivou cigaretu, zdravou potravinou, pokud možno lahůdkou, která nám umožní kouření zcela odstranit. Takovým kvalitním produktem je, a pro Vás se může stát dobrou alternativou, sušené maso.

Sušené maso se pro Vás může stát stejně nepostradatelným, jako je cigareta a rituál kouření. Tento způsob je velmi jednoduchý, nepotřebuje žádnou přípravu, pravidelnost nebo dokonce účast specialisty nebo psychologa. Funguje tehdy, kdy Vy potřebujete, jak dlouho potřebujete a přitom se nemusíte obávat škodlivých následků.

Místo zlozvyku kouření cigaret, vyměníte cigaretu právě za sušené maso, a můžete si ho dopřávat kdykoliv chcete a v jakémkoliv množství, protože nemusíte mít strach o své zdraví. Naše sušené maso je zcela nízkokalorické. Využít sušené maso při odvykání kouření mohou všichni, muži i ženy. Je jen na Vás jakou chuť si vyberete, a dovedete výhody a přednosti sušeného masa využít ve svůj prospěch. Třeba si konzumaci sušeného masa oblíbíte natolik, že na cigaretu a kouření ani nepomyslíte.

Používá se opensource systém OpenCart
SUSENE-MASO.CZ, © 2020