Heureka.cz

EuroAsia SUŠENÁ RYBA, ANČOVIČKA SOLENÁ 36g

EuroAsia SUŠENÁ RYBA, ANČOVIČKA SOLENÁ 36g
Výrobce: EUROASIA
Hmotnost: 36g
Kód zboží: 31
Skladem ks: 16
Cena: 49,00 Kč 29,00 Kč
Bez daně: 25,22 Kč
Cena 100g: 80,56 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Zboží po lhůtě minimální trvanlivosti 20.12.2018

SUŠENÁ RYBA - ANČOVIČKA SOLENÁ

Sušené solené ančovičky - to je jedna z mála rybích lahůdek, které můžete jíst spolu s jemnými rybími kostičkami, které jsou velmi ceněné pro jejich křehkost. Sušené ančovičky jsou zbaveny hlavičky a vnitřností. Ančovičky jsou bohaté na bílkoviny a vyznačují se příjemnou chutí.

Sušené ryby


Skvělá zpráva pro celiaky - všechny druhy našich sušených ryb patří mezi bezlepkové potraviny.


Sušené ryby – fish jerky nebo suchogryz, jsou lahůdky, které mají podobné nutriční hodnoty jako sušené maso Beef Jerky. Suchogryz je hovorový název pro sušené ryby používaný v Rusku a na Ukrajině.

Sušení ryb je tradiční metoda užívaná po staletí. Sušení potravin je nejstarší známá metoda konzervace, a takto upravené ryby vydrží i několik let. Ve vhodných klimatických podmínkách je tento způsob poměrně levný a efektivní. Ačkoliv se k sušení používají různé druhy ryb, daleko nejrozšířenější je treska obecná (Gadus morhua). Během sušení ryba pozbude až 80 % vody v ní obsažené, přičemž veškeré nutriční hodnoty si uchová, pouze jsou notně koncentrované. Je bohatá zejména na proteiny, vitamíny, železo a vápník.

Sušené ryby jsou prakticky bez tuku, nízkokalorické, navíc obsahují řadu vitamínů, minerálů a nenasycených Omega-3 mastných kyselin. Tyto delikatesy můžete, stejně jako sušené maso Beef Jerky, využít jako lahůdky při chvílích relaxace či hubnutí.

Kdo ochutná sušenou rybu, zcela jistě si tuto zajímavou lahůdku zamiluje!

Sušené ryby se výborně hodí jako delikatesy k pivu nebo vínu...
Potraviny
Trvanlivost 20.12.2018
Složení ryba - ančovička (Stolephorus Spp.) 97,0%, sůl; Nutriční hodnoty ve 100g produktu: Energie 1081 kJ / 255 kcal, proteiny 58,4g, sůl 7,1g, tuky 2,11g, nasycené tuky 1,15g, tuky 3,1g, cukr <0,10g, uhlohydráty <0,10g; Skladování: -18 až +25°C. Oblast rybolovu: Tichý oceán FAO71
Komentáře ()
Používá se opensource systém OpenCart
SUSENE-MASO.CZ, © 2019